Львов
067-308-00-44
063-308-00-44
Ua Ru
З чого почати?
З чого почати? Балкони з анодованого алюмінію мають такий самий вид скління, як і балкони зі стального кутника, тільки замість стального кутника 25х25х3 використовується алюмінієвий кутник 25х25х2, а також тавр 50х30х3. Основні недоліки: скло ставиться в...
Радіусні розсувні
Радіусні розсувні Ми зробили неможливе
Кольори на вибір
Кольори на вибір Ми надаємо вам можливість підібрати найбільш відповідний вашому інтер'єру колір вікон, у вашому розпорядженні більше 1000 кольорів, а так само різних візерунків і рельєфів. Висока якість фарб і покриттів дозволить довгий час зберігати свіжість і яскравість ваших вікон…
Розрахунок вартості
Розрахунок вартості Ціни актуальні до 01 березня 2019 року

Галерея робiт
image
Галерея містить фотографії наших робіт (м.Львів та Львівська область). Крім того, ви можете ознайомитися з докладним описом кожного об'єкта, з видами робіт, що там виконувались, подивитися додаткові фото. Якщо ви побажаєте побачити нашу роботу "вживу", місцезнаходження об'єкта є на карті, яка додається до опису.


Оцініть роботу
Якщо Ви знайшли щось корисне на нашому сайті, будь-ласка, натисніть  

Нам дуже важливо знати Вашу думку про співпрацю з нами.

Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення своєї роботи. Адже неможливо досягти високої якості обслуговування, якщо Ви не знаєте, що в це поняття вкладає Клієнт. Тому ми постійно вивчаємо побажання наших Замовників.

Якщо у Вас є претензії чи побажання до нашої роботи - прохання повідомити про них нам в Facebook.

Нашi можливостi

Популярні рішення - як зробити балкон більш функціональним та корисним

Тут Ви можете ознайомитись з найбільш популярними рішеннями "балконного питання". Що таке винос, обшивка перил зовнішня та внутрішня, яку підлогу варто робити та ще багато цікавого
Ціни на скління
Скільки коштує засклити балкон або лоджію у Львові. З малюнками.
Розсувнi балкони
image

Розсувні системи - що це таке?

Тут Ви можете отримати інформацію про систему скління "PROVEDAL" (ПРОВЕДАЛ). Ознайомитись з основними видами та конфігураціями балконів. Анімація дозволить Вам зрозуміти, як саме працює розсувна система. Це допоможе Вам зробити вибір...

Останнi об'єкти
Наукова 2, 1 під, 1 пов
Балкон. 2 вікна на 2-х рейках, 4 вікна на 2-х рейках. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 94, 1 під, 4 пов
Балкон. 4 вікна на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 96, 2 під, 7 пов
Балкон. 6 вікон на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
З чого почати
Радіусні Розсувні балкони
image

title about radius balconies

  Зараз будується багато нових будинків. Жителі прагнуть до того, щоб будинок виглядав красиво не тільки зсередини, а ще й зовні. І архітектори готові задовольнити попит. Подивіться на нові будинки: один красивіше іншого. Звичайною "коробкою" вже нікого не здивуєш. Модними стають яскраві кольори, нестандартні форми, оригінальні рішення.

  Дякую архітекторам, що будують для нас таку красу. Сучасні технології будівництва дозволяють зробити практично будь-які форми. Але ....
Віконні технології, чомусь безнадійно відстають. Вікна прийнято робити тільки прямими. ну, в крайньому випадку, з аркою. Я багато разів бачив балкони з напівкруглими перилами, але, мабуть, жодного разу не бачив, щоб їх красиво засклили. Чому?
Я багато спілкуюся з інженерами, конструкторами і виробниками вікон. Я це питання поставив їм: чому балкони і лоджії з радіусними перилами прийнято склити через еркера?

  Відповіді були такі:

Замірники відповіли:

 - Балкон з напівкруглими перилами дуже складно виміряти. Якщо склити гнуті перила по прямій, замірник по перилах викладає обрізки еркерів і знімає фактичний розмір. А зняти розміри з вигнутих поручнів - неможливо.
А якщо я помилюся? У випадку з еркерами можна конструкцію посунути вперед або назад і вона стане, а якщо балконні вікна гнуті, то їх вже не підсунеш.
 
Інженери відповіли:
 - Потрібно необхідне обладнання для згинання ПВХ-профілів, у нас його немає.
 - Потрібні люди, які вміють на ньому працювати. Їх потрібно навчити.
 - Потрібно вміти знімати і правильно подати розміри в компанію, яка зробить гнуте скло або склопакет. Причому потрібно враховувати те, що перше скло в пакеті і друге мають різну довжину.

У компанії з виробництва склопакетів відповіли:

 - Немає обладнання для гнуття скла. Ні обладнання для гнуття дистанції. Гнуте скло не влазить в мийну машину.
 - Не факт, що профіль вигину гнутого скла співпаде з профілем вигину віконної рами.

 Монтажники відповіли:

 - Ми на еркерному склінні більше заробляємо. І маленькі вікна влазять в ліфт - не потрібно тягати пішки по сходах.

Постачальники відповіли:

 - А дашки і відливи - як їх зігнути? А ПВХ-підвіконник? Це неможливо.

Зварювальники відповіли:

 - Для того, щоб якісно засклити лоджію з вигнутими поручнями, потрібно обладнання для гнуття сталевого профілю. Воно у нас стаціонарне. А було б непогано докласти вигнуту профільну трубу до поручнів - подивитися, чи не помилилися ми при згинанні.

У компанії, яка гне профіль відповіли:

  - ПВХ-профіль зігнути можемо, але є обладнання тільки під гнуття арки. У вертикальній площині. Для гнучкі в горизонтальній площині обладнання немає. Де взяти - не знаємо.

Менеджери відповіли:

 - Немає сенсу робити гнуті вікна. Прямі теж нормально продаються.

 

  Я спілкувався з усіма представниками виробничого ланцюжка, але все мені говорили: це неможливо.

  Друзі, це можливо. Я зібрав всі ланки виробничого ланцюга в одному приміщенні і у мене все вийшло.
  Я можу зігнути сталеву трубу для вирівнювання перил, можу зігнути ПВХ-профіль в потрібній площині, можу зігнути скло. Можу все це зібрати в купу і встановити. Можу зігнути відлив і ПВХ-підвіконня.

  Я з гордістю заявляю: я можу засклити півкруглий балкон з гнутими перилами.