Львов
067-308-00-44
063-308-00-44
Ua Ru
Галерея робiт
image
Галерея містить фотографії наших робіт (м.Львів та Львівська область). Крім того, ви можете ознайомитися з докладним описом кожного об'єкта, з видами робіт, що там виконувались, подивитися додаткові фото. Якщо ви побажаєте побачити нашу роботу "вживу", місцезнаходження об'єкта є на карті, яка додається до опису.


Оцініть роботу
Якщо Ви знайшли щось корисне на нашому сайті, будь-ласка, натисніть  

Нам дуже важливо знати Вашу думку про співпрацю з нами.

Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення своєї роботи. Адже неможливо досягти високої якості обслуговування, якщо Ви не знаєте, що в це поняття вкладає Клієнт. Тому ми постійно вивчаємо побажання наших Замовників.

Якщо у Вас є претензії чи побажання до нашої роботи - прохання повідомити про них нам в Facebook.

Останнi об'єкти
Наукова 2, 1 під, 1 пов
Балкон. 2 вікна на 2-х рейках, 4 вікна на 2-х рейках. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 94, 1 під, 4 пов
Балкон. 4 вікна на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 96, 2 під, 7 пов
Балкон. 6 вікон на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Ціни на скління
Скільки коштує засклити балкон або лоджію у Львові. З малюнками.
З чого почати

Шафа-купе VS розсувний балкон

Багато замовників порівнюють розсувні балкони з шафою-купе. Я не люблю це порівняння тому що між цими двома системами, в принципі, немає нічого спільного:

1:В шафі відчутно хитаються дверки. Особливо тоді, коли там стоїть дзеркало, або інше скло. Це тому, що на шафу-купе не діють вітрові навантаження і профіль там стоїть дуже тонкий (як для скління балконів). В шафі взагалі профиль тільки для того, щоб була можливість причіпити роліки, закрити кромку скла і зробити хоч якусь ручку для відкривання.

В розсувних балконах і лоджіях все не так: профілі розроблені у урахуванням того, що на них буде тиснути повітря підчас вітру.


2: двері в шафі-купе прилягають одна до одної зовсім нещільно. між дверками можно просунути палець. А ущільнювач там тільки для того, щоби дверка не так сильно била об бік шафи.

В розсувних балконах стулки міцно зчеплюються між собою спеціальними зацепами. Між зацепів іде подвійний контур ущільнення і абсолютно не продуваються ні вітром, ні снігом, ні дощем.


3: крайня дверка в шафі-купе погано прилягае до бокової стінки шафи.

В розсувних балконах всі стулки заходять в спеціальний паз в рамі. Мають подвійне ущільнення та закриваються спеціальною ручкою.

4: дверка в шафі при закритті в крайньому положенні може "стрибати". Це пов'язано з тим, що вона заскакує на фіксатор.
На балконі це недопустимо. При закритті створка не "стрибає", а защіпається спеціальною ручкою.

5: нижня рейка в шафі-купе та на розсувному балконі кардинально відрізняються.

6: бувають випадки, коли в шафі-купе можуть злітати двері. Це взагалі жах.

Дата публікації: 26.04.2017