Львов
067-308-00-44
063-308-00-44
Ua Ru
Галерея робiт
image
Галерея містить фотографії наших робіт (м.Львів та Львівська область). Крім того, ви можете ознайомитися з докладним описом кожного об'єкта, з видами робіт, що там виконувались, подивитися додаткові фото. Якщо ви побажаєте побачити нашу роботу "вживу", місцезнаходження об'єкта є на карті, яка додається до опису.


Оцініть роботу
Якщо Ви знайшли щось корисне на нашому сайті, будь-ласка, натисніть  

Нам дуже важливо знати Вашу думку про співпрацю з нами.

Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення своєї роботи. Адже неможливо досягти високої якості обслуговування, якщо Ви не знаєте, що в це поняття вкладає Клієнт. Тому ми постійно вивчаємо побажання наших Замовників.

Якщо у Вас є претензії чи побажання до нашої роботи - прохання повідомити про них нам в Facebook.

Останнi об'єкти
Наукова 2, 1 під, 1 пов
Балкон. 2 вікна на 2-х рейках, 4 вікна на 2-х рейках. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 94, 1 під, 4 пов
Балкон. 4 вікна на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 96, 2 під, 7 пов
Балкон. 6 вікон на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Ціни на скління
Скільки коштує засклити балкон або лоджію у Львові. З малюнками.
З чого почати

Балкони з анодованого алюмінію

Такий самий вид скління, як і балкони зі стального кутника, тільки замість стального кутника 25х25х3 використовується алюмінієвий кутник 25х25х2, а також тавр 50х30х3.

Основні недоліки:

  1. Скло ставиться в автомобільний ущільнювач, який з часом зсихається. На стиках ущільнювача утворюються щілини, через які затікає вода. Чорний силікон НЕ РЯТУЄ: різні коефіцієнти розширення при нагріванні/охолодженні. Гумовий ущільнювач на сонці сильно розширюється, на холоді стискається. У силіконового герметика ці розширення практично відсутні.

  2. Конструкція сильно хитається. Для низької балконної рами (до 1,45 м) це не критично. Для високих рам (до 1,85 м) це вже дуже помітно. Після висоти 1,85 це вже неприпустимо. Основна відповідь на такі зауваження зі сторони замовника: "Ну то й що? Не бійтеся - не впаде."

  3. Елементи балконної рами з анодованого алюмінію кріпляться внахлест оцинкованими гвинтами та гайками М4. Причому всі монтажники таких балконів та лоджій ігнорують гровери.
    Як показує практика, близько 30% гвинтів та гаєк, незважаючи на оцинковку, все одно піддаються корозії. Тобто сама алюмінієва рама не іржавіє, але корозія б'є по найслабшим місцям - по місцям кріплення. Саме на них лягає левова доля усіх навантажень.

  4. Жорсткість балкона або лоджії забеспечується встановленим склом. Спробуйте розхитати вже зібрану, але ще не засклену раму - жахнетеся. Тим більше, жорсткість створки ТАКОЖ забезпечується за рахунок скла. Поки гумовий ущільнювач новий проблем немає. Через деякий час вони з'являються. Створка починає "просідати" в куті, протилежному нижньому навісу.

  5. Створки кріпляться на навіси з чорного металу. Видно усі монтажні з'єднання.

  6. Найсуттєвіший недолік.
    Усі елементи рами кріпляться "внахлест", створки - також "внахлест". Отже - негерметичність створок (щілини 8-10 мм). Трубчатий віконний ущільнювач рятує на дуже короткий строк, або не рятує зовсім. Через створки тече та дує.

 

В 2009 році ми демонтували 14 балконів з анодованого алюмінію.

На даний момент скління з анодованого алюмінію коштує приблизно 330-350 грн. за кв. м. Лоджія 3200х1600 обійдеться в 1800-2000 грн. (ціна без додаткових робіт).

Скління аналогічної лоджії розсувною системою "PROVEDAL" Вам обійдеться близько 2200-2300 грн.

Різниця в ціні - 20-30%!

Різниця по якості та комфорту - на порядок!

P.S. Ця стаття описує скління, відоме львівському споживачу під маркою "Анодований алюміній".

Дата публікації: 30.07.2011