Львов
067-308-00-44
063-308-00-44
Ua Ru
Галерея робiт
image
Галерея містить фотографії наших робіт (м.Львів та Львівська область). Крім того, ви можете ознайомитися з докладним описом кожного об'єкта, з видами робіт, що там виконувались, подивитися додаткові фото. Якщо ви побажаєте побачити нашу роботу "вживу", місцезнаходження об'єкта є на карті, яка додається до опису.


Оцініть роботу
Якщо Ви знайшли щось корисне на нашому сайті, будь-ласка, натисніть  

Нам дуже важливо знати Вашу думку про співпрацю з нами.

Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення своєї роботи. Адже неможливо досягти високої якості обслуговування, якщо Ви не знаєте, що в це поняття вкладає Клієнт. Тому ми постійно вивчаємо побажання наших Замовників.

Якщо у Вас є претензії чи побажання до нашої роботи - прохання повідомити про них нам в Facebook.

Останнi об'єкти
Наукова 2, 1 під, 1 пов
Балкон. 2 вікна на 2-х рейках, 4 вікна на 2-х рейках. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 94, 1 під, 4 пов
Балкон. 4 вікна на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 96, 2 під, 7 пов
Балкон. 6 вікон на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Ціни на скління
Скільки коштує засклити балкон або лоджію у Львові. З малюнками.
З чого почати

Яким Ви бачите Ваш майбутній засклений балкон?

Безліч людей на моє запитання: «Яким Ви бачите Ваш майбутній засклений балкон?» Висувають вимогу: «Хочу, щоб на балконі було тепло». Що роблять деякі з них: ставлять багатокамерний пластик, всіляко утеплюють аж до того, що виводять на балкон батарею і т.д.

У результаті - отримують чималеньку суму, яку можна співставити з вартістю 2-3-х кв. метрів у новій квартирі, але питання не про гроші.

Справа в тому, що більшість утеплювачів, а також металопластикові вікна створюють ефект «термоса».

Іншими словами: так, на балконі дійсно взимку стає тепло практично як у квартирі (навіщо тоді ставили балконний блок?)

Але влітку !..

Влітку «термос» дає зворотний ефект. Сонце нагріває балкон до 40-50 градусів і можливості провітрити квартиру в спекотний літній день (особливо коли вікна виходять на південь і на захід) немає буквально жодної. На балконі занадто спекотно та душно. У такій ситуації просто життєво необхідно ставити кондиціонер.

Тому, ми радимо ретельно продумати та зважити всі "за" та "проти". Розсувні системи - це холодний вид скління. Так, вони не забезпечать Вам взимку на балконі такої температури, як у квартирі (буде приблизно на 10 градусів нижче), але, коли потеплішає, Ви на всі 100% оцінете переваги даного способу скління.

Ціни в нас помірні.

Для порівняння можна розглянути системи Безрамне скління (PANORAMA або METROPOL). Тільки скління без оздоблювальних робіт на балкон 3200 +1000 +1000 х 1600 мм потягне близько 3000 євро. Скління - холодне.

Вибір за Вами.

Дата публікації: 12.05.2011