Львов
067-308-00-44
063-308-00-44
Ua Ru
Галерея робiт
image
Галерея містить фотографії наших робіт (м.Львів та Львівська область). Крім того, ви можете ознайомитися з докладним описом кожного об'єкта, з видами робіт, що там виконувались, подивитися додаткові фото. Якщо ви побажаєте побачити нашу роботу "вживу", місцезнаходження об'єкта є на карті, яка додається до опису.


Оцініть роботу
Якщо Ви знайшли щось корисне на нашому сайті, будь-ласка, натисніть  

Нам дуже важливо знати Вашу думку про співпрацю з нами.

Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення своєї роботи. Адже неможливо досягти високої якості обслуговування, якщо Ви не знаєте, що в це поняття вкладає Клієнт. Тому ми постійно вивчаємо побажання наших Замовників.

Якщо у Вас є претензії чи побажання до нашої роботи - прохання повідомити про них нам в Facebook.

Останнi об'єкти
Наукова 2, 1 під, 1 пов
Балкон. 2 вікна на 2-х рейках, 4 вікна на 2-х рейках. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 94, 1 під, 4 пов
Балкон. 4 вікна на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 96, 2 під, 7 пов
Балкон. 6 вікон на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Ціни на скління
Скільки коштує засклити балкон або лоджію у Львові. З малюнками.
Нашi можливостi

Вирівнювання, укріплення перил

Вирівнювання та укріплення перил – особливість розсувної балконної системи «PROVEDAL» (Проведал) полягає в тому,  що вона повинна бути встановлена на рівній поверхні. Це – запорука надійного та довговічного функціонування. Деякі монтажники задля того, щоб здешевити свою конструкцію або через те, що в бригаді немає зварника, перила не вирівнюють. Замість цього в точках кріплення вони підкладають під раму дерев’яні бруски, шматки металу та інші предмети,які є під рукою. Решту закладають пінопластом та заливають монтажною піною. Навіть технічно неосвіченій людині зрозуміло, що це недобре. Пояснимо чому: з часом пінопласт просідає та викривляється рама. Стулки починають погано функціонувати. Коли рама просяде до критичної точки, стулки можуть випасти з рами. Або всередину балкону (рахуйте – вам пощастило), або на вулицю (можна пошкодити чуже майно або навіть покалічити людину).

Але: це може статися не раніше,ніж через рік. Тоді у Вас закінчиться гарантія і Ви лишаєтесь з проблемою наодинці.

Тому опція «вирівнювання перил» – обов’язкова складова 2-х річної гарантії.

В опцію «виступ» ця послуга включається автоматично і входить в ціну виступу.