Львов
067-308-00-44
063-308-00-44
Ua Ru
Галерея робiт
image
Галерея містить фотографії наших робіт (м.Львів та Львівська область). Крім того, ви можете ознайомитися з докладним описом кожного об'єкта, з видами робіт, що там виконувались, подивитися додаткові фото. Якщо ви побажаєте побачити нашу роботу "вживу", місцезнаходження об'єкта є на карті, яка додається до опису.


Оцініть роботу
Якщо Ви знайшли щось корисне на нашому сайті, будь-ласка, натисніть  

Нам дуже важливо знати Вашу думку про співпрацю з нами.

Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення своєї роботи. Адже неможливо досягти високої якості обслуговування, якщо Ви не знаєте, що в це поняття вкладає Клієнт. Тому ми постійно вивчаємо побажання наших Замовників.

Якщо у Вас є претензії чи побажання до нашої роботи - прохання повідомити про них нам в Facebook.

Останнi об'єкти
Наукова 2, 1 під, 1 пов
Балкон. 2 вікна на 2-х рейках, 4 вікна на 2-х рейках. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 94, 1 під, 4 пов
Балкон. 4 вікна на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 96, 2 під, 7 пов
Балкон. 6 вікон на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Ціни на скління
Скільки коштує засклити балкон або лоджію у Львові. З малюнками.
Нашi можливостi

Виступ

З профільної стальної труби, використовуючи електродну електрозварку, ми зробимо полку 25 см завширшки, яка виступає за перила на вулицю. На зовнішній край ставимо  розсувну балконну систему «PROVEDAL» (Проведал). Зсередини на виступ монтуємо ПВХ-підвіконник (5 кольорів на вибір). Зовні закриваємо виступ відливом з білої або нефарбованої бляхи. Над балконною рамою монтуємо великий дашок.

Виступ – це міцна та надійна конструкція, яка з легкістю витримує велики навантаження. Наші монтажники під час роботи можуть без страху стояти або ходити по виступу вдвох (буває і в трьох).

Виступ – це корисна річ. Наприклад, під час розвішування білизни на нього дуже зручно ставити кошик з білизною. Багато людей використовує виступ, щоб прикрасити балкон квітами. В цьому випадку миттєво відчувається перевага балконів з розсувними вікнами. Для того, щоб відчинити вікно не треба звільняти виступ. Просто відсуньте БУДЬ-ЯКЕ вікно вбік – і це все, що вам потрібно зробити.