Львов
067-308-00-44
063-308-00-44
Ua Ru
Галерея робiт
image
Галерея містить фотографії наших робіт (м.Львів та Львівська область). Крім того, ви можете ознайомитися з докладним описом кожного об'єкта, з видами робіт, що там виконувались, подивитися додаткові фото. Якщо ви побажаєте побачити нашу роботу "вживу", місцезнаходження об'єкта є на карті, яка додається до опису.


Оцініть роботу
Якщо Ви знайшли щось корисне на нашому сайті, будь-ласка, натисніть  

Нам дуже важливо знати Вашу думку про співпрацю з нами.

Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення своєї роботи. Адже неможливо досягти високої якості обслуговування, якщо Ви не знаєте, що в це поняття вкладає Клієнт. Тому ми постійно вивчаємо побажання наших Замовників.

Якщо у Вас є претензії чи побажання до нашої роботи - прохання повідомити про них нам в Facebook.

Останнi об'єкти
Наукова 2, 1 під, 1 пов
Балкон. 2 вікна на 2-х рейках, 4 вікна на 2-х рейках. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 94, 1 під, 4 пов
Балкон. 4 вікна на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 96, 2 під, 7 пов
Балкон. 6 вікон на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Ціни на скління
Скільки коштує засклити балкон або лоджію у Львові. З малюнками.
Нашi можливостi

Пластикові підвіконники

Для ще більшого комфорту ми пропонуємо нашим клієнтам поставити невеликий пластиковий підвіконник зсередини балкону. На нього чудово вміщається горнятко кави та попільничка, або невелика книжка, або косметичне дзеркальце… До того ж дуже зручно милуватись виглядом з балкону або лоджіі оперши лікті на підвіконник.

На перший погляд, такий підвіконник «краде» корисну площу на балконі, звужуючи його. Але це не так. Справа в тому, що людська стопа завдовжки 10-15 см. Коли Ви підходите до перил, то не впираєтесь в них – заважає стопа. Саме тому оптимальна ширина внутрішнього підвіконника для максимально комфортного користування становить 10 см.

Переваги підвіконників ПВХ:

  • Стійкість форми та міцність, що досягається за рахунок спеціальної конструкції ребер жорсткості. Підвіконники виготовлені з високоякісних матеріалів, які за своїми теплоізоляційними властивостями перевищують дерев"яні, бетонні та кам"яні підвіконники.
  • Стійкість до впливу вологості та високох температур. Підвіконники ПВХ №№№№ добрим водовідштовхуючим ефектом, не бояться вологості та перепадів температур, витримують довготривалий температурний вплив до +60°C, зберігають свій колір під впливом ультрафіолетових променів.
  • Догляд за підвіконниками ПВХ дуже простий – немає необхідності їх фарбувати, лакувати, вони не потребують спеціального догляду. Будь-яке забруднення можна легко усунути, використовуючи доступні на сьогодні миючі засоби.
  • Підвіконники ПВХ виготовлені з екологічно чистого та нетоксичного матеріалу.