Львов
067-308-00-44
063-308-00-44
Ua Ru
Галерея робiт
image
Галерея містить фотографії наших робіт (м.Львів та Львівська область). Крім того, ви можете ознайомитися з докладним описом кожного об'єкта, з видами робіт, що там виконувались, подивитися додаткові фото. Якщо ви побажаєте побачити нашу роботу "вживу", місцезнаходження об'єкта є на карті, яка додається до опису.


Оцініть роботу
Якщо Ви знайшли щось корисне на нашому сайті, будь-ласка, натисніть  

Нам дуже важливо знати Вашу думку про співпрацю з нами.

Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення своєї роботи. Адже неможливо досягти високої якості обслуговування, якщо Ви не знаєте, що в це поняття вкладає Клієнт. Тому ми постійно вивчаємо побажання наших Замовників.

Якщо у Вас є претензії чи побажання до нашої роботи - прохання повідомити про них нам в Facebook.

Останнi об'єкти
Наукова 2, 1 під, 1 пов
Балкон. 2 вікна на 2-х рейках, 4 вікна на 2-х рейках. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 94, 1 під, 4 пов
Балкон. 4 вікна на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 96, 2 під, 7 пов
Балкон. 6 вікон на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Ціни на скління
Скільки коштує засклити балкон або лоджію у Львові. З малюнками.
Нашi можливостi

Підлога з натурального дерева

Традиційно на підлогу на балконі або на лоджії стелять керамічну плитку. Але чому? Плитка має велику кількість недоліків:

        Це досить довгий, складний та витратний процес.

Спочатку необхідно видалити стару плитку і стяжку. Потім покласти нову стяжку. Це займає мінімум один день. Причому всі операції з розчином відбуваються або в кімнаті, або в під'їзді, але розчин носиться через житлові кімнати. Причому вага стяжки не повинен перевантажувати балконну плиту.

Через кілька днів, коли нова стяжка застигне, приступають до укладання плитки. Так як площа підлоги  на балконі дуже маленька, то приховати нерівності балконної плити і стін навряд чи вийде. На великій площі плиточник може приховати такі похибки міняючи зазори між плиткою, але на балконі такий фокус не вийде.

Після укладання плитки проходить ще кілька днів, поки застигне клей і тоді плиточник приходить до Вас знову і затирає шви плитки.

Виходить мінімум 3 робочих дні, за які потрібно заплатити. + Прибирання квартири. Повірте, на таку роботу плиточника знайти практично нереально.

У підсумку отримуємо холодну слизьку підлогу, на який що не впустите - все розбивається. Знову ж таки, якщо розбити плитку, то замінити її - це нова проблема.

Ми пропонуємо відмінне рішення для заскленого балкона. Це дерев'яна підлога.

Екологічно чистий натуральний матеріал, який володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями.

Використовується соснова дошка для підлоги 28х76мм. У нас в цеху ми її шліфуємо, поліруємо, фрезеруємо і покриваємо лаком. До Вас привозимо вже готову підлогу, який наші монтажники встановлюють, як правило, за 3-4 години. Це разом з утеплення підлоги. Стару плитку і стяжку при цьому видаляти немає необхідності.

                У мене вдома стоїть така підлога. Взимку в -7-10 градусів морозу я можу в тапочках вийти на балкон на перекур. Ніякого дискомфорту не відчувається. І це при тому, що на балконі немає джерела тепла. Ні батареї, ні обігрівача.

Підлога стоїть вже досить давно. На неї не раз падали важкі речі (з кожним може статися ...). Після падіння залишається вм'ятина, але вона в очі не кидається. Малюнок дерева все приховує. Теоретично, цю вм'ятину можна зашпатлювати, але я цього не робив. Немає необхідності.

До того ж дерев'яна підлога на балконі не монолітна, а набірна. Її можна розібрати, замінити пошкоджену дошку, а потім зібрати.

Іноді забуваючи зачиняти вікна під час дощу. З підлогою нічого страшного не відбувається. Половиці відфрезеровані таким чином, що вода зливається за балкон, а підлога залишається практично сухою