Львов
067-308-00-44
063-308-00-44
Ua Ru
Галерея робiт
image
Галерея містить фотографії наших робіт (м.Львів та Львівська область). Крім того, ви можете ознайомитися з докладним описом кожного об'єкта, з видами робіт, що там виконувались, подивитися додаткові фото. Якщо ви побажаєте побачити нашу роботу "вживу", місцезнаходження об'єкта є на карті, яка додається до опису.


Оцініть роботу
Якщо Ви знайшли щось корисне на нашому сайті, будь-ласка, натисніть  

Нам дуже важливо знати Вашу думку про співпрацю з нами.

Ми постійно шукаємо шляхи вдосконалення своєї роботи. Адже неможливо досягти високої якості обслуговування, якщо Ви не знаєте, що в це поняття вкладає Клієнт. Тому ми постійно вивчаємо побажання наших Замовників.

Якщо у Вас є претензії чи побажання до нашої роботи - прохання повідомити про них нам в Facebook.

Останнi об'єкти
Наукова 2, 1 під, 1 пов
Балкон. 2 вікна на 2-х рейках, 4 вікна на 2-х рейках. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 94, 1 під, 4 пов
Балкон. 4 вікна на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Любінська 96, 2 під, 7 пов
Балкон. 6 вікон на 2-х рейках, Глухе вікно. Вирівнювання, укріплення перил, Виступ, Демонтаж старої рами, обшивки, Дашок, Обшивка перил ззовні, Відлив, Пластикові підвіконники.
Ціни на скління
Скільки коштує засклити балкон або лоджію у Львові. З малюнками.
З чого почати

Ми спеціалісти вузького профелю

Ми не «майстри на всі руки» - ми спеціалісти вузького профелю, ми спеціалізуємося на склінні балконів та супутніх роботах.

Скажу прямо : Ви склите балкон виключно для себе, і Нам неважливо, що Ви виберете. В нас немає упередженості, тому що це Ваш балкон і Ви будете ним користуватися.

З іншої сторони, ми напряму зацікавлені в тому, щоб Ви користувалися цим балконом якнайдовше та найкомфортніше, щоб Ваше придбання приносило максимум користі.

Чому?

По-перше : Ви склите балкон не на два-три роки. Строк служби, що заявлений виробником профільної системи «PROVEDAL»(ПРОВЕДАЛ), близько 50-ти (!!!) років.

По-друге : до Вас у гості прийдуть сусіди, друзі, знайомі, родичі. Якщо Вам сподобалась наша робота - Ви обов'язково нас порадите. Це важливо. В нас більше 80% замовлень надходить саме по рекомендаціям.

В нашій сфері встановилася така тенденція : або добре та якісно працювати, або давати багато реклами.

Ми обираємо перший варіант!

Дата публікації: 16.02.2010